Schließen

Piłka do gimnastyki palców

59,95 zł

49,99 zł

-16% - Oszczędzasz 9,96 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-01-27 - 2017-01-30
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Trenuje zginacze i prostowniki palców, dłoni i przedramienia
  • Opaski gumowe w 2 rozmiarach, o różnej sile oporu
  • Z instrukcją do ćwiczeń
Ilość:

Piłka do gimnastyki palców

Mała piłka do gimnastyki palców trenuje zginacze i prostowniki palców, dłoni i przedramienia. Posiada opaski gumowe w 2 rozmiarach, o różnej sile oporu i nadaje się również do treningu zręczności i motoryki. Piłka i opaski mogą być stosowane również pojedynczo do gimnastyki palców. Dołączona instrukcja wykonywania ćwiczeń objaśnia różne sposoby zastosowania przyrządu.

Kolor:
Niebieski

Materiał:
Piłka PU
Opaski gumowe TPR

Wymiary:
Ø piłki ok. 7 cm

Wyposażenie:
W zestawie z instrukcją do ćwiczeń

Zapobieganie przeciążeniu

Jednostronne ruchy mogą prowadzić do przeciążenia dłoni, przedramienia i łokcia. Już po trzytygodniowym treningu z piłką do gimnastyki palców można zapobiec objawom przeciążenia. W tym celu wystarczy tylko jeden do trzech razy dziennie wykonać 35 pojedynczych powtórzeń ćwiczenia.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

65727

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-01-27 - 2017-01-30
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.