Schließen
Piłeczki do masażu, 2 sztuki
Wyprzedany

Piłeczki do masażu, 2 sztuki

35,95 zł

25,99 zł

-27% - Oszczędzasz 9,96 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Do samodzielnego masażu w przypadku zesztywnienia mięśni np. pleców, karku, rąk i stóp – mogą łagodzić napięcia mięśniowe i poprawić elastyczność mięśni
  • 2 różne wielkości piłek do wywierania różnej intensywności nacisku
  • Przebadano pod kątem zawartości szkodliwych substancji przez zewnętrzne, akredytowane instytucje

Piłeczki do masażu, 2 sztuki

Samodzielny masaż za pomocą poręcznych piłek. Przeznaczone do masażu w przypadku zesztywnienia mięśni na całym ciele – na przykład mięśni pleców, karku, rąk i stóp – mogą łagodzić napięcia mięśniowe i poprawić elastyczność mięśni. Masaż punktowy za pomocą drobnych ruchów piłką. Z instrukcją użytkowania i przykładami zastosowania.

2 różne wielkości piłek
By móc wykonywać masaż z różną intensywnością, zestaw zawiera dużą i małą piłkę. Duża piłka z wyjmowanym, elastycznym sznurkiem do trzymania, mała piłka z wypustkami masującymi.

Kolor:
Niebieski

Materiał:
Guma (TPR)

Wymiary:
Ø ok. 4 i 8 cm
Długość sznurka maks. 40 cm

Wyposażenie:
Z instrukcją użytkowania i przykładami zastosowania

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

72771

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.