Schließen
Piłeczki do masażu, 2 sztuki
Wyprzedany

Piłeczki do masażu, 2 sztuki

35,95 zł

25,99 zł

-27% - Oszczędzasz 9,96 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Mogą delikatnie pomagać w usuwaniu napięć mięśniowych i pobudzać krążenie krwi
  • 1 piłka o gładkiej powierzchni, 1 piłka jeżyk

Piłeczki do masażu, 2 sztuki

Piłeczki do masażu pozwalają na wykonanie samodzielnego masażu. Mogą delikatnie pomagać w usuwaniu napięć mięśniowych i pobudzać krążenie krwi. Mogą być stosowane w okolicy pleców i ramion, pośladków albo stóp. W zestawie jedna piłka o gładkiej powierzchni, jedna piłka jeżyk.

Żelowe wypełnienie - do zastosowania na ciepło i na zimno
Piłeczki do masażu z wypełnieniem żelowym, do użytku na ciepło i na zimno: wystarczy włożyć do lodówki lub do ciepłej wody. Odporne na działanie temperatur od –20 do +80°C.

Wymiary:
Ø każdej ok. 6 i 7 cm

Ciężar:
Każda ok. 105 g

Wskazówki:
Z instrukcjami ćwiczeń
Produkt nie jest zabawką dla dzieci.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

61319

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.