Schließen
Pierścionek z brylantem
Wyprzedany

Pierścionek z brylantem, białe złoto

899,00 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
Złoto próby 333
Kolor:
 

Pierścionek z brylantem, białe złoto

Co za ogień! Wyjątkowy brylant nowocześnie oprawiony w złocie. Ok. 0,10 ct. Czystość PI. Barwa H-I. Szlif dobry.

Opis produktu

Fasetki diamentów – »4 C«
Diament to kosztowność. Jego jakość zależy od kryteriów zwanych „4 C“: szlif (cut), kolor (colour), czystość (clarity) i waga (carat).

Szlif (cut)
Im dokładniejszy szlif, tym mocniejsza siła brylancji. Diament staje się błyszczącym brylantem poprzez klasyczny szlif brylantowy z 57 fasetkami. Istnieje następująca kwalifikacji szlifów: bardzo dobry – dobry – średni – słaby.

Waga (carat)
Masa wyrażona jest w karatach (ct.), przy czym 1 karat odpowiada 0,2 g.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

44080

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.