Schließen
Philips Adapter HiFi Bluetooth® AEA2700/12
Wyprzedany

Philips Adapter HiFi Bluetooth® AEA2700/12

219,95 zł

169,95 zł

-22% - Oszczędzasz 50,00 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Bezprzewodowe odtwarzanie muzyki z Bluetooth® multipair: do 3 smartfonów jednocześnie - natychmiastowa zmiana źródła odtwarzania
  • Działa z praktycznie wszystkimi smartfonami i tabletami korzystającymi z Bluetooth® - kompatybilny ze wszystkimi wersjami Bluetooth®
  • NFC™ - bezprzewodowa technologia komunikacyjna stosowana do wymiany danych między 2 urządzeniami
  • Szybka i łatwa instalacja dzięki funkcji Plug & Play

Philips Adapter HiFi Bluetooth® AEA2700/12

Udostępnianie muzyki z dowolnych urządzeń
Ten adapter o pięknym kompaktowym wyglądzie uczyni z wieży HiFi bezprzewodową stację muzyczną. Przekazywanie danych następuje poprzez Bluetooth® multipair, technologię, która umożliwia podłączenie do trzech smartfonów. Źródła muzyki mogą być dowolnie zmieniane bez konieczności ich ponownego podłączania. Możliwe jest również połączenie z tabletem.

Łatwość obsługi
Adapter działa z praktycznie wszystkimi smartfonami i tabletami korzystającymi z Bluetooth® i jest kompatybilny ze wszystkimi wersjami Bluetooth®. Instalacja przebiega szybko i łatwo dzięki funkcji Plug & Play. Za pomocą analogowego gniazda RCA lub 3,5 mm można połączyć adapter z wieżą HiFi lub głośnikami komputerowymi.

Kolor:
Czarny.

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. ok. 7 x 2 x 7 cm.

Zasilanie:
100–240 V~, 50–60 Hz.

Złącza:
Bluetooth® 3,0, aptX
Zasięg Bluetooth® do 10 m.
Wejście AUX cinch
Wejście audio 3,5 mm.
Wyposażenie:
Z przejściem RCA na 3,5-mm, zasilaczem sieciowym i krótką instrukcją obsługi.

NFC™ – Near Field Communication

Komunikacja bliskiego pola to technologia służąca prostemu przenoszeniu danych, szybszej autoryzacji i kontroli dostępu. Dane przenoszone są pomiędzy dwoma urządzeniami z opcją NFC™ bardzo łatwo. Nie ma konieczności specjalnych ustawień. Wszystko co niezbędne to fizyczna bliskość. Aby odtworzyć muzykę wystarczy urządzenie dotknąć smartfonem albo tabletem z opcją NFC™.

Jakość

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

67045

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.