Schließen
Pawilon igloo
Wyprzedany

Pawilon igloo

3 999,00 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Tworzy przytulną oazę w ogrodzie
  • Całoroczny
  • Łatwe rozkładanie

Pawilon igloo

Obszerny i przestronny pawilon tworzy w ogrodzie cudowną całoroczną oazę: w lecie pozwala schronić się pod dachem przeciwsłonecznym i zrelaksować, a w chłodniejsze dni można zamienić pawilon w ogród zimowy, w którym nawet większe rośliny znajdą miejsce, by bezpiecznie przezimować.

Łatwe rozkładanie
Wysokiej jakości, odporna na zadrapania konstrukcja łatwo się rozkłada tworząc podstawę. Dach przeciwsłoneczny lub zimowy są zakładane stosownie do potrzeb. W ogrodzie mocowanie za pomocą śledzi, na tarasie za pomocą worków z piaskiem.

Kolor:
Konstrukcja biała.
Dach przeciwsłoneczny kremowy.
Pokrycie zimowe przezroczyste.

Materiał:
Drążki z PVC.
Pokrycie zimowe i dach przeciwsłoneczny z poliestru.

Wymiary:
Powierzchnia ok. 10m2.
Ø ok. 3,6 m.
Wysokość ok. 2,2 m.

Wyposażenie:
Ze śledziami, z workami z piaskiem do napełniania i instrukcją montażu.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

68383

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.