Schließen

Patelnia żeliwna

99,99 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-10-27 - 2017-10-30
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Długo utrzymuje ciepło – równomierne rozprowadzanie ciepła aż po brzeg
Ilość:

Patelnia żeliwna

Doskonałe przygotowanie wszystkich potraw: patelnia z emaliowanego żeliwa długo utrzymuje ciepło i równomierne je rozprowadza aż po brzeg. Jest wyjątkowo wytrzymała, długowieczna i posiada rączkę z drewna bukowego nasączonego olejem. Nadaje się do użytku na wszystkich rodzajach kuchenek – również indukcyjnych.Kolor:
Czerwony

Materiał:
Emaliowane żeliwo
Aluminium z ochroną zmniejszającą palność
Rączka drewno bukowe

Wymiary:
Ø ok. 24 cm
Długość całkowita ok. 44 cm

Waga:
Ok. 2,2 kg

Wyposażenie:
Z instrukcją obsługi

Wskazówka:
Należy czyścić ręcznie

Żeliwo

Żeliwo jest wyjątkowo wytrzymałe i długowieczne. Wyróżnia się wyjątkową zdolnością przewodzenia, równomiernego rozprowadzania i utrzymywania ciepła. Żeliwo jest zatem doskonałe zarówno do smażenia i pieczenia w wysokich temperaturach, podczas którego pozwala pięknie przyrumienić dania, jak i do duszenia w niższych temperaturach.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

63087

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-10-27 - 2017-10-30
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.