Schließen
Patelnia aluminiową z powłoką ceramiczną, Ø ok. 24 cm
Wyprzedany

Patelnia aluminiową z powłoką ceramiczną, Ø ok. 24 cm

89,95 zł

79,95 zł

-11% - Oszczędzasz 10,00 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Z ceramiczną powłoką nieprzywierającą: wyjątkowo odporna na działanie wysokich temperatur, zmniejsza przypalanie się i przywieranie potraw, łatwa do czyszczenia
  • Idealna do smażenia na małej ilości tłuszczu
  • Wyjątkowo wytrzymała powierzchnia odporna na zadrapania
  • Odpowiednia do użytku w ekstremalnie wysokich temperaturach – umożliwia krótkie, intensywne smażenie

Patelnia aluminiową z powłoką ceramiczną, Ø ok. 24 cm

Z przyjazną dla środowiska powłoką ceramiczną
Wysokogatunkowa patelnia aluminiową z powłoką ceramiczną: jest idealna do smażenia na małej ilości tłuszczu, zmniejsza przypalanie się i przywieranie potraw, łatwa do czyszczenia. Odpowiednia do użytku w ekstremalnie wysokich temperaturach – umożliwia krótkie, intensywne smażenie. Powłoka ceramiczna jest przyjazna dla środowiska i nie zawiera tworzyw sztucznych (PTFE).

Wszechstronna i wytrzymała
Patelnia aluminiową posiada wyjątkowo odporną powierzchnię odporną na zadrapania. Wyjątkowo grube dno: zapewnia optymalne przewodzenie i kumulowanie ciepła. Wyjątkowo grube dno: zapewnia optymalne przewodzenie i kumulowanie ciepła. Nitowany uchwyt ze stali nierdzewnej. Może być stosowana ze standardowymi pokrywkami dostępnymi w sprzedaży. Nadaje się do mycia w zmywarce. Można używać w piekarniku do temperatury maks. 200°C. Nadaje się do użytku na wszystkich rodzajach kuchenek, poza indukcyjnymi. Zalecane jest postępowanie według załączonej instrukcji pielęgnacji patelni.

Wymiary:
Ø ok. 24 cm.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

55677

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.