Schließen
Patelnia aluminiowa

Powlekana patelnia aluminiowa, Ø ok. 24 cm

89,99 zł

 • Dostępność: W magazynie
 • Termin dostawy: 2017-09-28 - 2017-10-04
 • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
 • Z ceramiczną powłoką nieprzywierającą GREBLON® CK2: wyjątkowo odporna na działanie wysokich temperatur, idealna do smażenia na małej ilości tłuszczu, zmniejsza przypalanie się i przywieranie potraw, łatwa do czyszczenia
 • Wysoki brzeg – idealna do smażenia większych ilości potraw oraz do ich obracania
 • Optymalne rozprowadzanie i kumulowanie ciepła
 • Wytrzymała powierzchnia: odporna na cięcia i zadrapania
 • Nadaje się do użytku na wszystkich rodzajach kuchenek, poza indukcyjnymi
 • Przebadana pod kątem zawartości substancji szkodliwych przez zewnętrzne, akredytowane instytucje
Ilość:

Powlekana patelnia aluminiowa, Ø ok. 24 cm

Patelnia z wysokogatunkową ceramiczną powłoką nieprzywierającą
Ta wysokiej jakości patelnia aluminiowa jest wyposażona w ceramiczną powłokę nieprzywierającą GREBLON® CK2: jest idealna do smażenia na małej ilości tłuszczu, zmniejsza przypalanie się i przywieranie potraw i jest łatwa do czyszczenia. Ciepło jest optymalnie rozprowadzane po jej powierzchni i kumulowane. zmniejsza przypalanie się i przywieranie potraw, łatwa do czyszczenia. Wysoki brzeg sprawia, że jest idealna do smażenia większych ilości potraw oraz do ich obracania.

Wszechstronne i wytrzymałe naczynia kuchenne
Ta patelnia ma wytrzymałą powierzchnię odporną na cięcia i zadrapania oraz rączkę z antypoślizgową powłoką z tworzywa sztucznego. Nadaje się do mycia w zmywarce, do użytku w piekarniku do 150°C i na wszystkich rodzajach kuchenek, z wyłączeniem indukcyjnych. Celem zapewnienia trwałości patelni zaleca się stosowania do załączonej instrukcji pielęgnacji.

Kolor:
Wewnątrz: jasnoszary, na zewnątrz: antracytowy
Rączka: antracytowy

Materiał:
Aluminium z ceramiczną powłoką nieprzywierającą GREBLON® CK2
Rączka: z powłoką z tworzywa sztucznego

Wymiary:
Ø ok. 24 cm

Wyposażenie:
Z instrukcją pielęgnacji

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

77941

Adres dostawy:

 • Adres na rachunku
 • Inny adres dostawy
 • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-09-28 - 2017-10-04
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.