Schließen
Patelnia aluminiowa
Wyprzedany

Patelnia aluminiowa

149,95 zł

89,99 zł

-39% - Oszczędzasz 59,96 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Wysokiej jakości nieprzywierająca powłoka GREBLON® C3+ wzmocniona ceramicznymi cząstkami – idealna do smażenia na małej ilości tłuszczu, zmniejsza przypalanie i przywieranie potraw, ułatwia czyszczenie.
  • Nadaje się do użytku na wszystkich rodzajach kuchenek - poza indukcyjnymi.
  • Przebadano pod kątem zawartości szkodliwych substancji przez zewnętrzne, akredytowane instytucje.
  • Nadaje się do mycia w zmywarce.

Patelnia aluminiowa

Patelnia z wysokiej jakości nieprzywierającą powłoką GREBLON® C3+
Dzięki tej wysokiej jakości patelni aluminiowej już samo przygotowywanie potraw zamienia się w istną przyjemność. Dzięki wysokiej jakości nieprzywierającej powłoce GREBLON® C3+ wzmocnionej ceramicznymi cząstkami patelnia jest idealna do smażenia na małej ilości tłuszczu. Wyjątkowa powłoka zmniejsza przypalanie i przywieranie potraw, jednocześnie ułatwiając czyszczenie.

Elastyczna
Patelnia posiada wyjątkowo wysoki brzeg, dzięki czemu idealnie nadaje się do przyrządzania i serwowania potraw z makaronem i z woka. Można jej używać w piekarniku do temperatury 180°C. nadaje się do mycia w zmywarce.

Kolor:
Na zewnątrz czarny
Wewnątrz antracytowy

Materiał:
Aluminium
Rączka ze stali nierdzewnej 18/10

Wymiary:
Ø u góry: ok. 28 cm
Ø dna: ok. 17 cm
Wysokość: ok. 8,5 cm

Wskazówka:
Nadaje się do użytku na wszystkich rodzajach kuchenek - poza indukcyjnymi

Powłoka GREBLON® C3+

Innowacyjna powłoka nieprzywierająca GREBLON® C3+ o nowym wspaniałym wyglądzie jest znacznie bardziej odporna na ścieranie. Ponadto dzięki temu, iż nie zawiera PFOA i APEO, stanowi ważny krok w kierunku zrównoważonej gospodarki dobrami naturalnymi

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

72457

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.