Schließen

Patelnia aluminiowa, 20 cm

79,99 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-06-30 - 2017-07-04
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Z ceramiczną powłoką nieprzywierającą GREBLON® CK2
  • Wyjątkowo odporna na działanie wysokich temperatur, idealna do smażenia na małej ilości tłuszczu, zmniejsza ryzyko przypalania się i przywierania potraw, łatwa do czyszczenia
  • Nadaje się do użytku na wszystkich rodzajach kuchenek, poza indukcyjnymi
Ilość:

Patelnia aluminiowa, 20 cm

Wysokogatunkowa ceramiczna powłoka nieprzywierająca
Wysokogatunkowa aluminiowa patelnia jest powlekana ceramiczną powłoką nieprzywierającą GREBLON® CK2 ze wzmocnieniem cząstek ceramicznych: jest idealna do smażenia na małej ilości tłuszczu, zmniejsza ryzyko przypalania się i przywierania potraw, jest łatwa do czyszczenia. Nadaje się również do wykorzystania w bardzo wysokich temperaturach, dzięki czemu można jej używać w piekarniku. Dzięki wysokim brzegom jest idealna do smażenia większych ilości potraw i do ich mieszania.

Wszechstronna i wytrzymała
Patelnia posiada wyjątkowo wytrzymałą i odporną na zadrapania powierzchnię ceramiczną, wyjątkowo grube dno dla optymalnego rozprowadzania i kumulowania ciepła oraz rączkę w silikonowej osłonce z osłoną przeciw płomieniową. Nadaje się do mycia w zmywarce, do użytku w piekarniku do maks. 180°C oraz do użytku na wszystkich rodzajach kuchenek, poza indukcyjnymi. Dla długotrwałego zachowania właściwości patelni, zaleca się stosowanie załączonych wskazówek dotyczących pielęgnacji.

Kolor:
Biały z czarną rączką.

Materiał:
Aluminium.
Rączka w osłonie silikonowej.

Wymiary:
Ø ok. 20 cm.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

67205

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-06-30 - 2017-07-04
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.