Schließen
Patelnia aluminiowa, 20 cm
Wyprzedany

Patelnia aluminiowa, 20 cm

54,90 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Energooszczędne przygotowywanie potraw i równomierne smażenie dzięki wskazaniu idealnej temperatury
  • Wysokiej jakości powłoka antyadhezyjna: zapobiega przypalaniu i przywieraniu potraw

Patelnia aluminiowa, 20 cm

Wszystko pod kontrolą. Ze wskaźnikiem temperatury. Energooszczędne przygotowywanie potraw i równomierne smażenie dzięki wskazaniu idealnej temperatury. Wyjątkowo równomierne i szybkie rozprowadzanie ciepła. Wysokiej jakości powłoka antyadhezyjna: zapobiega przypalaniu i przywieraniu potraw, wyjątkowo długowieczna i trwała. Idealna do smażenia na niewielkiej ilości tłuszczu. Łatwa do czyszczenia. Rączka z bakelitu odporna na działanie wysokich temperatur z osłoną przeciwpłomieniową ze stali nierdzewnej. Nadaje się do mycia w zmywarce.

Szczegóły

Wskaźnik temperatury:

Zmiana koloru na czerwony wskazuje optymalną temperaturę pieczenia. Po schłodzeniu poniżej 55°C wskaźnik zmieni kolor na ciemnozielony.

Wymiary:

Ø ok. 20 cm.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

23336

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.