Schließen

Pas napiersiowy z pulsomierzem Bluetooth

129,99 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-09-27 - 2017-10-02
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Z bezpłatną aplikacją do ćwiczeń fitness na urządzenia działające w systemach operacyjnych Apple i Android – ukierunkowany trening i analiza wyników.
  • Do użytku z modułem od Bluetooth 4.0 wzwyż – o wiele szybsze połączenia przy mniejszym zużyciu energii.
  • Elastyczny pas napiersiowy – z możliwością indywidualnej regulacji obwodu od ok. 73 do 110 cm.
Ilość:

Pas napiersiowy z pulsomierzem Bluetooth

Pas napiersiowy z pusomierzem Bluetooth® służy do pomiaru tętna (około 30-250 uderzeń na minutę) i wysyła bezprzewodowo sygnał w czasie rzeczywistym na smartphone z kompatybilną aplikacją treningową.

Kompatybilny z wieloma aplikacjami do ćwiczeń
Bezpłatna aplikacja Apple do urządzeń Apple i Android. Umożliwia ukierunkowany trening i dokładną ocenę. Pas napiersiowy z pusomierzem Bluetooth® jest kompatybilny z wieloma innymi aplikacjami do ćwiczeń, na przykład Runtastic, Adidas MiCoach, RunKeeper, Endomondo, Runmeter.

Współpracuje w wieloma modelami sprzętu
Czujnik tętna z pasem na klatkę piersiową jest odpowiedni dla iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S oraz iPhone 6, jak również dla urządzeń typu Android z Bluetooth 4.0 z systemem w wersji 4.3, na przykład, Samsung Galaxy S3 / S4 / S5 / S6, Galaxy Note 2/3 i HTC One / One mini. Od wersji Bluetooth 4.0 - dla zwiększenia szybkości połączeń przy mniejszym zużyciu energii.

Indywidualne dopasowanie
Indywidualne dopasowanie
Elastyczny pas piersiowy jest regulowany: od około 73 do 110 cm. Optymalne dopasowanie i wysoki komfort noszenia. Odporny na zachlapanie wodą nadajnik jest wymienny podobnie jak akumulator.

Kolor:
czarny.

Materiał:
Bluetooth® z tworzywa sztucznego
Przyciski ze stali nierdzewnej
Pas 62% poliamid, 21% poliuretan, 17% elastan.

Wymiary:
pas piersiowy regulowany: ok. 73 do 110 cm.

Akcesoria:
z akumulatorem i instrukcją.

Wskazówki:
Urządzenia końcowe i aplikacje muszą być kompatybilne z Bluetooth® 4.0.
Pas piersiowy nadaje się do prania, urządzenie Bluetooth z zatrzaskami - zdejmowane.

*Trademarks are properties of their respective owners.

The Bluetooth® word mark and logos are registered trademarks owned by Bluetooth SIG, Inc. and any use of such marks by Tchibo GmbH is under license.

Jakość

Quality Reference:

3 Year Guarantee

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

61215

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-09-27 - 2017-10-02
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.