Schließen

Parownica

129,95 zł

99,99 zł

-23% - Oszczędzasz 29,96 zł

 • Dostępność: W magazynie
 • Termin dostawy: 2016-12-14 - 2016-12-16
 • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
 • Do intensywnego i higienicznego czyszczenia gorącą parą wodną
 • Przyjazna dla środowiska – czyści bez użycia środków chemicznych
 • Nadaje się do czyszczenia niemal wszystkich powierzchni
 • Z licznymi akcesoriami do czyszczenia kafelków, okien, wyściełanych mebli, felg samochodowych i wielu innych rzeczy
 • Przebadano pod kątem zawartości szkodliwych substancji przez zewnętrzne, akredytowane instytucje
Ilość:

Parownica

Czyszczenie przyjazne dla środowiska
Ta poręczna parownica jest szybko gotowa do użytku, nadaje się do czyszczenia niemal wszystkich powierzchni, a dzięki gorącej parze wodnej czyści intensywnie, higienicznie i bez użycia środków chemicznych.

Wszechstronne zastosowanie
Parownica ułatwia mycie okien, bez wysiłku czyści sanitariaty i usuwa uporczywy brud, na przykład z rusztu do grilla. Idealnie nadaje się również do czyszczenia tapicerowanych mebli i dywanów. Posiada przycisk pary z blokadą bezpieczeństwa, co zapobiega przypadkowemu uruchomieniu. Urządzenie wyposażono w zamknięcie bezpieczeństwa i lampkę kontrolną.

Parownica z licznymi akcesoriami
By gruntownie wyczyścić na przykład kafelki, okna, tapicerowane meble albo felgi samochodowe, urządzenie posiada liczne akcesoria. Zestaw obejmuje wyjątkowo długi przewód, ssawkę kolankową, ssawkę zgiętą, okrągłą szczotkę, ssawkę do tapicerki, poszewkę na ssawkę, wycieraczkę do szyb, elastyczny wąż przedłużający ze ssawką i miarkę. Objęta dostawą ssawka strumieniowa pozwala dotrzeć nawet do trudno dostępnych miejsc.

Kolor:
Niebiesko-szary

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. ok. 13 x 22 x 41 cm
Długość przewodu ok. 3 m

Ciężar:
Ok. 1,6 kg

Moc:
Maks. 900 W

Ciśnienie pary:
3 bary

Wyposażenie:
Ze ssawką strumieniową, ssawką kolankową, ssawką zgiętą, okrągłą szczotką, wycieraczką do szyb, ssawką do tapicerki, poszewką na ssawkę, elastycznym wężem przedłużającym z ssawką, miarką i instrukcją obsługi

Ciśnienie pary

Odtłuszczająca, czyszcząca moc pary wodnej usuwa gruntownie i w sposób przyjazny dla środowiska nawet bakterie, mikroby i roztocza, chroniąc jednocześnie czyszczone powierzchnie

Jakość

Quality Reference:

3 Year Guarantee

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

75138

Adres dostawy:

 • Adres na rachunku
 • Inny adres dostawy
 • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2016-12-14 - 2016-12-16
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.