Produkty
Produkty tydzień roku1 2014
Parownica

Parownica

Do intensywnego i higienicznego czyszczenia gorącą parą wodną. Przyjazna dla środowiska – czyści bez użycia środków chemicznych. Usuwa również bakterie, mikroby i roztocza. Nadaje się do czyszczenia niemal wszystkich powierzchni. Idealna do mebli tapicerowanych albo dywanów. Ruchoma ssawka wąska: idealna do miejsc trudno dostępnych. Szybko gotowa do użytku – wyjątkowo poręczna. Ciśnienie pary: 3 bary. Z licznymi akcesoriami do czyszczenia kafelków, okien, wyściełanych mebli, felg samochodowych i wielu innych rzeczy. Kolor: żółto-czarny.


 
Zapisz się na Newsletter Tchibo!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Tchibo Warszawa Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Fabryczna 5 na podany przeze mnie adres e-mail Newslettera Tchibo, informującego o aktualnych ofertach Tchibo Warszawa Sp. z o. o. i innych spółek z grupy Tchibo, a także innego rodzaju informacji handlowej dotyczącej spółek z grupy Tchibo.
Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania i że wszelkie dane osobowe zostały przekazane przez mnie dobrowolnie.
Potwierdzam, że zostałem poinformowany o tym, iż w każdym czasie mogę zrezygnować z otrzymywania informacji handlowej Tchibo poprzez odpowiedni link znajdujący się na końcu Newslettera Tchibo. Potwierdzam, że zapoznałem się z informacjami dotyczącymi Polityki prywatności i plików cookie