Schließen
Parownica
Wyprzedany

Parownica

149,99 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Przyjazna dla środowiska – czyści bez użycia środków chemicznych

Parownica

Do intensywnego i higienicznego czyszczenia gorącą parą wodną. Przyjazna dla środowiska – czyści bez użycia środków chemicznych. Usuwa również bakterie, mikroby i roztocza. Nadaje się do czyszczenia niemal wszystkich powierzchni. Idealna do mebli tapicerowanych albo dywanów. Ruchoma ssawka wąska: idealna do miejsc trudno dostępnych. Szybko gotowa do użytku – wyjątkowo poręczna. Ciśnienie pary: 3 bary. Z licznymi akcesoriami do czyszczenia kafelków, okien, wyściełanych mebli, felg samochodowych i wielu innych rzeczy.

Kolor: żółto-czarny.

Liczne akcesoria:
Długi przewód
Wąska ssawka
Ssawka z kolankiem
Zgięta ssawka
Okrągła szczotka
Ssawka do powierzchni tapicerowanych
Pokrowiec na ssawkę do powierzchni tapicerowanych
Wycieraczka do okien
Elastyczny wąż ze ssawką
Kubek-miarka

Wymiary: szer. x wys. x gł. ok. 41 x 22 x 13 cm.
Długość przewodu ok. 6 m.

Ciężar: ok. 1,6 kg.

Moc: maks. 900 W.

Ciśnienie pary:

Odtłuszczająca, czyszcząca siła pary usuwa bardzo dokładnie wszelkie bakterie, mikroby i roztocza, nie szkodząc przy tym środowisku naturalnemu.

Jakość

Quality Reference:

3 Year Guarantee

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

46859

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.