Schließen
Parasol automatyczny
Wyprzedany

Parasol automatyczny

39,95 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Mechanizm otwierania i zamykania na naciśnięcie guzika
  • Stabilny stelaż z aluminium
  • Odporny na wiatr: wygięta na zewnątrz kopuła powraca bez problemu do pierwotnego kształtu

Parasol automatyczny

Wytrzymały, odporny na wiatr
Klasyk, na którym możesz polegać. Parasol zachwyca wytrzymałym stelażem z aluminium i odporną na wiatr konstrukcją: wygięta na zewnątrz kopuła powraca bez problemu do pierwotnego kształtu, bez ryzyka uszkodzenia.

Poręczny i praktyczny
Ten parasol automatyczny sprawia, że nie musisz moknąć na deszczu. Łatwa obsługa dzięki mechanizmowi otwierania i zamykania na naciśnięcie guzika. Elegancki parasol posiada ergonomicznie ukształtowany uchwyt soft touch z pętelką do noszenia. Kiedy go nie używasz, możnesz go spiąć tasiemką z zapięciem na rzep i schować w torbie.

Kolor:
Czarny

Materiał:
Materiał kopuły 100% poliester
Stelaż metal
Uchwyt tworzywo sztuczne

Wymiary:
Ø ok. 95 cm

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

72511

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.