Schließen

Pamięć USB »Mercedes 300 SL«

69,99 zł

 • Dostępność: W magazynie
 • Termin dostawy: 2017-03-02 - 2017-03-03
 • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
 • Do zapisywania i przenoszenia danych, zdjęć, utworów muzycznych itp.
 • Pojemność pamięci 8 GB
 • Model Mercedes-Benz 300 SL 1954 - skala 1:72,
 • Z reflektorami LED i obracanymi kołami
 • Wyjątkowo płaskie, chowane złącze USB
Ilość:

Pamięć USB »Mercedes 300 SL«

Model Mercedes-Benz 300 SL 1954 - skala 1:72 jako pamięć USB o pojemności 8 GB do zapisywania i przenoszenia zdjęć, utworów muzycznych i innych danych. Wyjątkowo płaskie złącze USB można po prostu wysunąć lub schować przy użyciu mechanizmu wysuwania. Reflektory LED i obracane koła stanowią dodatek, który ucieszy nie tylko fanów Mercedesa.

Plug & Play

Standard plug & play sprawia, że pamięć USB jest natychmiast gotowa do pracy. Nie wymaga żadnej instalacji.

Kolor:

Czarno-srebrny

Wskazówki:

Oficjalna licencja i producent:
WELLY DIE CASTING FTY. LTD.
“MERCEDES-BENZ” I DIZAJN ZAŁĄCZONEGO PRODUKTU PODLEGAJĄ PRAWOM OCHRONY WŁASNOŚCI INTELEKTUALNYCH, KTÓRE POSIADA DAIMLER AG. Z PRAW TYCH KORZYSTA W RAMACH LICENCJI WELLY DIE CASTING FTY., LTD.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

73838

Adres dostawy:

 • Adres na rachunku
 • Inny adres dostawy
 • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-03-02 - 2017-03-03
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.