Schließen

Organizer wiszący

29,99 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-10-26 - 2017-10-27
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Dodatkowe miejsce, umożliwia uporządkowane, przejrzyste przechowywanie
  • Łatwe mocowanie na drzwiach – bez konieczności wiercenia i klejenia
  • 3 przegródki w formacie gazet
  • Z 4 haczykami na drzwi
Ilość:

Organizer wiszący

Ten organizer wiszący oferuje dodatkowe miejsce również w małych pomieszczeniach i umożliwia uporządkowane, przejrzyste przechowywanie ręczników, akcesoriów i innych przedmiotów, które często nie wiadomo gdzie odłożyć.

Łatwe mocowanie
Organizer posiada trzy przegródki w formacie gazet i zawieszenie wzmocnione metalowymi oczkami. Można go zawiesić na ścianie, idealnie nadaje się również do powieszenia na drzwiach.

Kolor:
Szary

Wymiary:
Ok. 34 x 98 cm
Każda przegródka ok. 31 x 25 cm

Wyposażenie:
Z 4 haczykami na drzwi z felcem i bez felcu

Wskazówka:
Na drzwi z felcem o grubości ok. 2 cm
Na drzwi bez felcu o grubości ok. 4 cm

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

71719

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-10-26 - 2017-10-27
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.