Schließen
Organizer wiszący
Wyprzedany

Organizer wiszący

99,95 zł

79,99 zł

-19% - Oszczędzasz 19,96 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Większa przejrzystość i porządek
  • 6 wyjmowanych szuflad – z wkładanymi podziałkami lub okienkami
  • Górna półka na często używane narzędzia
  • Do montażu na ściankach perforowanych lub bezpośrednio na ścianie

Organizer wiszący

Kto przechowuje narzędzia w porządku, ten jest najlepiej przygotowany do pracy i wszystko, co ważne zawsze ma pod ręką, co pozwala zyskać więcej czasu na uprawianie hobby, jakim są prace ręczne i majsterkowanie. ten wiszący organizer został wykonany z wysokogatunkowego, stabilnego tworzywa sztucznego i służy do montażu na ścianach perforowanych lub bezpośrednio na ścianie.

Przejrzysty podział
Organizer do warsztatu posiada 6 wyjmowanych szuflad z wkładanymi podziałkami lub okienkami dla przejrzystego przechowywania. Na górnej półce znajdą swoje miejsce najczęściej używane narzędzia.

Kolor:
Czarny.

Materiał:
Tworzywo sztuczne.

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. ok. 62 x 15 x 22,5 cm.

Obciążalność:
Obciążalny do maks. 10 kg, każda szuflada maks 1 kg.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

69819

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.