Schließen

Organizer do torebki

39,99 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2016-12-09 - 2016-12-13
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Łatwa zmiana torebek bez potrzeby ich przepakowywania
  • Wiele praktycznych przegródek – komora główna zapinana na zamek błyskawiczny
  • Wytrzymały i zmywalny
Ilość:

Organizer do torebki

Łatwa zmiana torebek bez potrzeby ich przepakowywania
Ten organizer do torebki sprawi, że uciążliwe przepakowywanie z jednej torebki do drugiej będzie należało do przeszłości: dzięki niemu szybko i wygodnie przełożysz całą uporządkowaną zawartość. Organizer wykonano z wytrzymałego i zmywalnego materiału.

Organizer od torebki o wielu praktycznych przegródkach
Organizer posiada wiele praktycznych przegródek. Z zewnątrz jedna nakładana kieszeń zapinana na zamek błyskawiczny i trzy przegródki. Wewnątrz dwie przegródki, karabińczyk na klucze i jedna kieszeń zapinana na zamek błyskawiczny z trzema przegródkami na karty kredytowe. Komora główna zapinana na zamek błyskawiczny.

Kolor:
Czarny

Materiał:
100% poliamid

Wymiary:
Ok. 30 x 22 cm

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

74975

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2016-12-09 - 2016-12-13
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.