Schließen
Ogrodowy zestaw barowy
Wyprzedany

Ogrodowy zestaw barowy

1 699,00 zł

1 199,00 zł

Oszczędzasz 500,00 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • W 100% wysokiej jakości drewno akacjowe FSC®
  • Nasączone wstępnie olejem: odporne na działanie czynników atmosferycznych i trwałe

Ogrodowy zestaw barowy

Idealny do siedzenia albo stania – również do użytku w pomieszczeniach.
1 stół i 4 krzesła. W 100% wysokiej jakości drewno akacjowe FSC®. Nasączone wstępnie olejem: odporne na działanie czynników atmosferycznych i trwałe. Z materiałami do montażu. Dostawa w 2 paczkach.

Drewno akacjowe:

Dzięki swej wytrzymałości i giętkości drewno akacjowe jest idealnym drewnem tokarskim. Elegancki kolor i indywidualny mazerunek sprawiają, że jest to prawdziwa perełka.

Znak towarowy FSC®:

Znak FSC® na produktach oznacza, że drewno wykorzystane do ich wyrobu pochodzi z lasów, w których spełniane są Zasady Dobrej Gospodarki Leśnej. Produkty te poddawane są wcześniej procesowi certyfikacji według ścisłych zasad systemu FSC®.

Wymiary (szer. x wys. x gł.):

stół ok. 140 x 110 x 80 cm, każde krzesło ok. 50 x 111 x 54 cm (z oparciem), głębokość siedzenia ok. 44 cm, wysokość siedzenia ok. 80 cm.

Ciężar:

stół ok. 19 kg, każde krzesło ok. 8 kg.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

39923

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.