Schließen
Odtwarzacz MP3, antracytowy
Wyprzedany

Odtwarzacz MP3, antracytowy

99,95 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • 4 GB – do 1000 utworów
  • Czas pracy akumulatora do 8 godzin
  • Możliwość odtwarzania utworów po kolei

Odtwarzacz MP3, antracytowy

Możliwość odtwarzania utworów losowo. 4 GB – do 1000 utworów. Możliwość odtwarzania plików w formacie MP3 i WMA. Czas pracy akumulatora do 8 godzin. Możliwość odtwarzania utworów po kolei. Funkcja zapisu utworów w trybie odtwarzania po kolei: ostatni odtwarzany utwór zostaje zapisany w pamięci. Przyciski On/Off, hold, play/Pause, do przodu/do tyłu, głośniej/ciszej. Bezpośrednie połączenie poprzez przewód USB 2.0. Kontrolka ładowania - automatyczne wyłączenie ładowania. Plug & play z Windows XP/Windows Vista/Windows 7/Windows 8/Mac iOs (wszystkie wersje). Klips mocujący. Wtyk 3,5 mn. Z aluminium i tworzywa sztucznego. Ze słuchawkami, zasilaczem sieciowym, przewodem USB i z instrukcją obsługi.

Kolor: antracytowy.

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. ok. 3,7 x 1,2 x 3,7 cm.
Przewód USB o długości ok. 110 cm.

Jakość

Quality Reference:

3 Year Guarantee

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

50855

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.