Schließen
Odkurzacz bezworkowy PowerPro Compact marki Philips
Wyprzedany

Odkurzacz bezworkowy PowerPro Compact marki Philips

299,99 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Z efektywną dyszą TriActive 3 w 1
  • Wydajna technologia PowerCyclone4 oddziela powietrze i kurz w jednym cyklu pracy
  • Klasa energooszczędności B

Odkurzacz bezworkowy PowerPro Compact marki Philips

Odkurzacz bezworkowy PowerPro-Active pozwala na uzyskanie znakomitych efektów sprzątania dzięki technologii PowerCyclone4. Powietrze i kurz zostają rozdzielone w jednym cyklu pracy.

Efektywne czyszczenie
Odkurzacz podłogowy jest wyposażony w wydajną dyszę TriActive+, która pozwala na usuwanie zarówno większych, jak i mniejszych cząstek kurzu. Wydajny silnik wspomaga uszczelniona obudowa z optymalnym strumieniem powietrza.

Funkcjonalne detale
Urządzenie posiada automatyczna zwijarkę przewodu, nadający się do czyszczenia filtr EPA-10 i jest dostarczane z dyszą do posadzek. Odkurzacz został oceniony w klasie energooszczędności B i charakteryzuje się głośnością pracy wynoszącą 79 dB.

Kolor:
Czarny

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. ok. 52 x 31,5 x 32,5 cm

Pojemność zbiornika na kurz:
Ok. 1,5 l

Ciężar:
Ok. 5,8 kg

Głośność:
Ok. 79 dB

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

67010

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.