Schließen
Ochronny kask narciarski i snowboardowy
Wyprzedany

Ochronny kask narciarski i snowboardowy, czarny

159,00 zł

119,00 zł

Oszczędzasz 40,00 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
Pokrętło umożliwia płynną regulację paska kasku – zapewnia idealne dopasowanie kasku do obwodu głowy
Kolor:
 

Ochronny kask narciarski i snowboardowy, czarny

Pokrętło umożliwia płynną regulację paska kasku – zapewnia idealne dopasowanie kasku do obwodu głowy. Skorupa zewnętrzna odporna na działanie promieni UV i mróz – wyjątkowo lekki i odporny na uderzenia dzięki konstrukcji in-mould. O takiej samej konstrukcji jak kask „Cratoni Reflex”, który w teście kasków narciarskich i snowboardowych ADAC (Niemieckiego Automobilklubu) otrzymał ocenę „dobry” (w teście 16 kasków), ADAC ski 2011. Regulowany, wyściełany pasek pod brodę z zapięciem zatrzaskowym. Optymalna cyrkulacja powietrza dzięki 8 otworom wentylacyjnym: 4 z nich z zasuwką. Wyściełana podszewka – wyjmowana, można ją prać. Odpinane nauszniki i podkładka pod brodę. Wstawki akustyczne i mocowanie okularów narciarskich. Spełnia wymogi normy DIN EN 1077.

Szczegóły

Technologia in-mould:

Proces in-mould to odlewanie ciśnieniowe. Zewnętrzna warstwa kasku jest w
tym procesie pokrywana sztywną pianką, tak że obie warstwy zostają ze sobą
ściśle połączone. Dzięki temu kask jest mocniejszy, odporny na działanie wysokich temperatur i bardziej wytrzymały.

Wymiary:

Rozmiar S pasuje dla obwodu głowy od 52 do 56 cm. Rozmiar M/L pasuje dla obwodu głowy od 54 do 58 cm. Rozmiar L/XL pasuje dla obwodu głowy od 58 do 62 cm.

Kolor:

czarny.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

43291

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.