Schließen

Obrotowe wiadro do przechowywania z oddzielnymi ściankami działowymi

59,99 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-01-25 - 2017-01-26
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Poręczne przechowywanie przyborów do sprzątania w zasięgu ręki dzięki mechanizmowi obrotowemu w dnie
  • Można go używać także jako wiadra, ponieważ posiada dzióbek do wylewania i uchwyt
Ilość:

Obrotowe wiadro do przechowywania z oddzielnymi ściankami działowymi

Tutaj pomieścisz wszystko, co potrzebne do sprzątania: wiadro służy do wygodnego przechowywania przyborów do sprzątania. Dzięki mechanizmowi obrotowemu w dnie przybory są zawsze w zasięgu ręki. Dwie składane ścianki działowe umożliwiają dowolny podział przegródek, a łożysko kulowe w dnie zapewnia łatwe przesuwanie wiadra. Pojemnik z dzióbkiem do wylewania i uchwytem można także zastosować jako wiadro do czyszczenia.

Kolor:
Szary z niebieskimi wstawkami

Materiał:
Tworzywo sztuczne

Wymiary:
Wysokość ok. 17 cm
Ø ok. 31 cm

Pojemność:
Ok. 6,9 l

Wskazówka:
Bez wyposażenia

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

75018

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-01-25 - 2017-01-26
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.