Schließen
Obręcz dziewiarska
Wyprzedany

Obręcz dziewiarska

59,95 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Funkcjonuje jak laleczka dziewiarska - niepotrzebna umiejętność dziergania
  • Ułatwiają wykonywanie czapek, szali kominów, getrów itp.

Obręcz dziewiarska

Ułatwiają wykonywanie czapek, szali kominów, getrów itp. Funkcjonuje jak laleczka dziewiarska. Niepotrzebna umiejętność dziergania. Obręcz z wysokiej jakości tworzywa sztucznego ABS. 4-częściowy zestaw zawiera trzy obręcze o różnej wielkości, wygięty haczyk, igłę z tworzywa sztucznego do zszywania robótek i dokładną instrukcję.

Materiał:
Tworzywo sztuczne ABS.
Haczyki z nierdzewnej stali z uchwytem z tworzywa sztucznego, PP.
Igła z tworzywa sztucznego, PP.

Wymiary:
Ø ok. 14 cm na 24 oczka.
Ø ok. 24 cm na 36 oczek.
Ø ok. 29 cm na 41 oczek.

To bardzo proste

Obręcz naciągnąć w zygzak, nici przeciągnąć w dół i nowe oczka przeciągnąć. Usunąć ramkę - cieszyć się z gotowego szala!

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

52888

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.