Produkty
Produkty tydzień roku52 2011
Nożyczki do ziół

Nożyczki do ziół

Świeże zioła – łatwo i w mgnieniu oka. Szybkie i precyzyjne pięciokrotne krojenie ziół – tylko jednym cieciem. Ostrza z wysokogatunkowej specjalnie utwardzanej stali. Wewnętrzne strony uchwytu z osłonką soft grip: dobrze leżą w dłoni. Z grzebykiem czyszczącym do usuwania resztek ziół. Nadają się do mycia w zmywarce.

Ostatnio w ofercie: tydzień roku52/2011  Zimowa wyprzedaż

 
Zapisz się na Newsletter Tchibo!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Tchibo Warszawa Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Fabryczna 5 na podany przeze mnie adres e-mail Newslettera Tchibo, informującego o aktualnych ofertach Tchibo Warszawa Sp. z o. o. i innych spółek z grupy Tchibo, a także innego rodzaju informacji handlowej dotyczącej spółek z grupy Tchibo.
Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania i że wszelkie dane osobowe zostały przekazane przez mnie dobrowolnie.
Potwierdzam, że zostałem poinformowany o tym, iż w każdym czasie mogę zrezygnować z otrzymywania informacji handlowej Tchibo poprzez odpowiedni link znajdujący się na końcu Newslettera Tchibo. Potwierdzam, że zapoznałem się z informacjami dotyczącymi Polityki prywatności i plików cookie