Schließen
Nóż uniwersalny
Wyprzedany

Nóż uniwersalny

49,95 zł

39,99 zł

-19% - Oszczędzasz 9,96 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Z ceramicznym ostrzem – wyjątkowo długo pozostaje ostry
  • Obustronnie szlifowane ostrze: dla osób prawo- i leworęcznych
  • Idealny do krojenia mięsa, ryb lub warzyw

Nóż uniwersalny

Nóż z ceramicznym ostrzem jest wyjątkowo ostry i zachwyca wszystkich miłośników sztuki kulinarnej długowiecznością. Ten duży nóż ceramiczny nadaje się idealnie do krojenia mięsa, ryb lub warzyw. Posiada ergonomiczny trzonek z tworzywa sztucznego o powierzchni soft grip, a dzięki obustronnie szlifowanemu ostrzu nadaje się dla osób prawo- i leworęcznych. Zestaw zawiera osłonę na ostrze i instrukcję pielęgnacji.

Kolor:
Biały
Trzonek czarny.

Materiał:
Ostrze ceramiczne.
Trzonek i osłona na ostrze z tworzywa sztucznego.

Wymiary:
Długość ostrza ok. 15 cm.
Długość całkowita ok. 27,5 cm.

Wskazówka:
Z osłoną na ostrze.

Ceramika

Ostrza ceramiczne znacznie dłużej utrzymują ostrość, są lżejsze od ostrzy stalowych i nierdzewne. Ponadto ceramika jest ze względu na swoją powierzchnię, neutralna dla smaków i zapachów oraz wyjątkowo higieniczna.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

67072

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.