Schließen
Nóż santoku uniwersalny
Wyprzedany

Nóż santoku uniwersalny

39,95 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Ostrze z wysokogatunkowej, specjalnie utwardzanej stali: wyjątkowo twarde i trwałe
  • O szlifie wklęsłym: krojone produkty nie przywierają do ostrza

Nóż santoku uniwersalny

Obustronnie stożkowo szlifowane ostrze – bardzo ostre. Ostrze z wysokogatunkowej, specjalnie utwardzanej stali: wyjątkowo twarde i trwałe. O szlifie wklęsłym: krojone produkty nie przywierają do ostrza. Drążony trzonek ze stali nierdzewnej 18/10. Nadaje się do mycia w zmywarce.

Wymiary: długość ostrza ok. 10 cm.

Informacje o produkcie:

Zaokrąglone ostrze
Podczas cięcia zaokrąglone ostrze tworzy kieszeń powietrzną pomiędzy klingą a przecinanym surowcem. Dzięki temu redukowane jest tarcie i surowiec nie przywiera do noża.

Drążone trzonki:
W nożach z drążonymi trzonkami trzonek i ostrze zostały wykonane oddzielnie, a następnie połączone. Wysokogatunkowa stal nierdzewna 18/10 i specjalnie utwardzona stal gwarantują twardość i trwałość noży.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

44292

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.