Schließen
Nóż

Nóż uniwersalny

44,99 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-09-26 - 2017-09-29
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Ze specjalnie utwardzanej hartowanej stali – wyjątkowo ostre, obustronnie stożkowo szlifowane ostrze
  • Ostrze o gładkim szlifie – idealne do krojenia surowych warzyw i twardych owoców
  • Ergonomicznie ukształtowany drążony trzonek ze stali nierdzewnej 18/10
Ilość:

Nóż uniwersalny

Nóż zapewni odpowiednią precyzję w kuchni. Jego ostrze ze specjalnie utwardzanej hartowanej stali sprawdzi się doskonale przy krojeniu surowych warzyw czy twardych owoców. Ergonomicznie ukształtowany drążony trzonek doskonale leży w dłoni.

Nóż uniwersalny z ochroną palców
Przejście pomiędzy trzonkiem a ostrzem ma kształt chroniący dłoń i z jednej strony zapewnia bezpieczeństwo przy krojeniu, a z drugiej daje idealny balans obciążenia.

Delikatne czyszczenie ręczne
Ten nóż kuchenny nadaje się do mycia w zmywarce. Jednak celem zapobieżenie utracie jakości, zaleca się mycie ręczne. Instrukcja obsługi jest dołączona do noża.


Materiał:
Specjalnie utwardzana hartowana stal
Drążony trzonek ze stali nierdzewnej 18/10

Wymiary:
Długość ostrza ok. 12 cm
Długość całkowita ok. 22,5 cm

Wyposażenie:
Z instrukcją pielęgnacji

Najwyższa jakość w kuchni

Specjalnie utwardzana hartowana stal
Ostrze noża wykonano ze specjalnej utwardzanej hartowanej stali 1.4116 „X50CrMoV15“ z odpowiednią zawartością chromu i węgla. Stop tworzą wysokogatunkowe składniki wanadu i molibdenu, które czynią ostrze odpornym na korozję. Twardość ostrza ok. 56 HRC jest decydująca dla jego ostrości i trwałości oraz czyni nóż produktem o ekskluzywnej jakości gwarantując długotrwały efekt naostrzenia, nierdzewność i długowieczność.

Obustronnie stożkowo szlifowane ostrze
W wielostopniowy procesie szlifowania, ostrze noża otrzymuje swój optymalny kształt. Precyzyjne i równomierne wyciągnięcie od szpica aż do nasady zapewnia najlepszy, długotrwały efekt naostrzenia. Dzięki połączeniu specjalnie utwardzanej hartowanej stali i precyzyjnie nadanego profilu, nóż znacznie przewyższa swoją ostrością i efektywnością krojenia wymagania normy DIN.

Ergonomicznie ukształtowany drążony trzonek
Podczas produkcji noży o drążonych trzonkach, uchwyt i ostrze są wytwarzana w oddzielnych pracochłonnych procesach. Taka wysokogatunkowa i bezspoinowa obróbka nie daje żadnych szans zanieczyszczeniom. Ergonomicznie ukształtowany ważony drążony trzonek dobrze i pewnie leży w dłoni i w pełni oddaje szczególny charakter noża.

Stal szlachetna 18/10

Specjalnie uszlachetniona stal o długiej żywotności: nierdzewna, łatwa w pielęgnacji i odporna na działanie wysokich temperatur.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

65991

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-09-26 - 2017-09-29
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.