Schließen
Nóż do warzyw
Wyprzedany

Nóż do warzyw

29,99 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Z ceramicznym ostrzem – wyjątkowo długo ostry
  • Idealny również do krojenia owoców
  • Obustronnie szlifowane ostrze: dla osób prawo- i leworęcznych

Nóż do warzyw

Nóż uniwersalny jest idealny również do krojenia owoców również do krojenia owoców. Trzonek z tworzywa sztucznego z powierzchnią softgrip - bardzo dobrze leży w dłoni.

Ceramiczne ostrze
Noże z ceramicznym ostrzem pozostają wyjątkowo długo ostre. Lekko wygięte ostrze noża do warzyw jest obustronnie szlifowane ostrze: dla osób prawo- i leworęcznych.

W zestawie pokrowiec na nóż
Nóż do warzyw w zestawie z pokrowcem na nóż - chroni ostrze, oraz z instrukcją pielęgnacji. Nadaje się do mycia w zmywarce.

Kolor:
Uchwyt czarny.
Ostrze białe.

Materiał:
Ostrze z ceramiki.
Uchwyt z tworzywa sztucznego.

Wymiary:
Długość ostrza ok. 7 cm.
Długość całkowita ok. 24,5 cm.

Ceramiczne ostrza

Ceramiczne ostrza są lżejsze od ostrzy stalowych i nie rdzewieją. Ponadto ceramika, dzięki swoim wyjątkowym właściwościom, nie wpływa na smak i zapach oraz jest wyjątkowo higieniczna.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

55754

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.