Schließen
Nóż ceramiczny
Wyprzedany

Nóż ceramiczny

35,95 zł

19,99 zł

-44% - Oszczędzasz 15,96 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Z ceramicznym ostrzem – zachowuje ostrość o wiele dłużej niż tradycyjne ostrza
  • Obustronnie szlifowane ostrze: dla osób prawo- i leworęcznych

Nóż ceramiczny

Trudno sobie wyobrazić dobrą współczesną kuchnię bez noża ceramicznego. Obustronnie szlifowane ceramiczne ostrze jest wyjątkowo ostre i zachowuje ostrość o wiele dłużej niż tradycyjne ostrza. Ten nóż o ergonomicznym trzonku z tworzywa sztucznego będzie idealny dla każdego, kto poszukuje niezawodnego i wytrzymałego noża do warzyw. Nadaje się zarówno dla osób prawo- jak i leworęcznych.

Kolor:
Nóż i osłona ostrza - czarny matowy.

Materiał:
Ostrze ceramika.
Trzonek i osłona ostrza tworzywo sztuczne.

Wymiary:
Długość całkowita ok. 18 cm.

Wyposażenie:
Z osłoną ostrza i instrukcją pielęgnacji.

Ceramiczne ostrza

Ceramiczne ostrza są lżejsze od ostrzy stalowych i nie rdzewieją. Ponadto ceramika, dzięki swoim wyjątkowym właściwościom, nie wpływa na smak i zapach oraz jest wyjątkowo higieniczna.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

69772

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.