Schließen
Nowość: Grand Classé Espresso India Pahari – 10 kapsułek
Wyprzedany

Nowość: Grand Classé Espresso India Pahari – 10 kapsułek

16,99 zł zł/100g: 22,65

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • esspresso o przyjemnym aromacie palonej kawy z delikatną nutą gorzkiej czekolady
  • najlepszej jakości Grand Classé
  • z certyfikatem Rainforest Alliance Certified™

Nowość: Grand Classé Espresso India Pahari – 10 kapsułek

W południowo-zachodnich Indiach znajduje się Yelnoorkhan – wyjątkowa farma, na której uprawia się kawę. Ma jedne z najbardziej unikalnych i najlepszych gruntów rolnych, i to z nich wywodzi się nasza nowa Grand Classé Espresso India Pahari.

Słowo Pahari opisuje górzysty, unikalny obszar, na którym uprawia się kawę. Na wysokości ponad 1500 m, na środku górskich grzbietów Baba Budangiri, pod osłoną cienia gęsto porośniętych drzew dojrzewa najlepsza Arabica. Swój niepowtarzalny aromat zawdzięcza panującym w tym rejonie niskim temperaturom i częstym opadom deszczu. Ziarna kawy są zbierane i przetwarzane z wielką starannością. I to z tych najlepszych nasi eksperci stworzyli nowość - Grand Classé Espresso India Pahari

Ciesz się wyjątkowym espresso o przyjemnym aromacie palonej kawy z delikatną nutą gorzkiej czekolady!

Intensywność: 4

Zawartość: 10 kapsułek po 7,5 g

Cafissimo Grand Classé:

Edycje limitowane starannie wyselekcjonowanych ziaren kawy espresso – wykreowane specjalnie dla Cafissimo. Dla Cafissimo Grand Classés eksperci Tchibo ds. kaw nieustannie podróżują po świecie, w poszukaniu doskonałej jakości ziaren kawy. W grę wchodzi wyłącznie Arabica, która charakteryzuje się wyjątkowym pochodzeniem, specjalnymi metodami uprawy albo nadzwyczajną obróbką. Z tego względu, że wybieramy wyłącznie farmy i niewielkie uprawy najwyższej jakości, kawa Grand Classé dostępna jest tylko w ograniczonych ilościach. Tak, jak w przypadku innych ziaren kawy espresso Grand Classé pochodzi w 100% z ziaren z ekologicznej uprawy zrównoważonej.

Dzięki staranności i oddaniu powstaje niepowtarzalna Espresso, Caffè Crema i kawa parzona – odkryjcie niepowtarzalne Cafissimo Grand Classés.

Cafissimo – kawy z upraw zrównoważonych:

Tak jak w przypadku wszystkich kapsułek Cafissimo stosujemy w 100% ziarna ze zrównoważonych upraw. Do produkcji kapsułek Grand Classé India Pahari wykorzystujemy w 100 % ziarna Arabica z upraw certyfikowanych certyfikatem Rainforest Alliance Certified™.

To powszechnie rozpoznawalny znak zrównoważonego rozwoju. Dlatego Tchibo Cafissimo bierze na siebie odpowiedzialność oraz przyczynia się do poprawy warunków pracy i życia ludzi pracujących na plantacjach kawy.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

67897

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.