Schließen
Notatnik
Wyprzedany

Notatnik

39,99 zł

 • Dostępność: Produkt wykupiony
 • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
 • 250 czystych kartek na notatki
 • Z papieru posiadającego certyfikat FSC® z brzegami w kolorze złotym
 • Oprawa z kartonu posiadające certyfikat FSC®
 • Z satynową zakładką, elastyczną opaską do zamykania i pętelką na długopis
 • Z długopisem
 • Przebadany pod kątem zawartości substancji szkodliwych przez zewnętrzne, akredytowane instytucje

Notatnik

Dzięki temu notesowi każda notatka stanie się prawdziwą poezją! 250 czystych kartek z papieru posiadającego certyfikat FSC® ze złotymi brzegami uszlachetni nawet najmniejszą notatkę. Notatnik ma zakładkę z satyny i jest zamykany za pomocą elastycznej opaski. Oprawa została wykonana z kartonu posiadające certyfikat FSC®. W zestawie jest również długopis, który zawsze znajdzie się pod ręką dzięki sprytnej pętelce.

Kolor:
Kremowy w złote kropki i ze złotymi krawędziami

Materiał:
Papier posiadający certyfikat FSC®
Oprawa z kartonu posiadające certyfikat FSC®
Opaska i pętelka na długopis: guma
Zakładka: satyna

Wymiary:
Strony: ok. 15 x 21 cm (DIN A5)
Oprawa: ok. 15,5 x 22 cm
Długość zakładki: ok. 25 cm

Wyposażenie:
Z długopisem

DOBRZE ZROBIONE

Nowe logo Tchibo DOBRZE ZROBIONE wskazuje produkty, które w całości lub częściowo powstają w wyniku zrównoważonej produkcji. W ten sposób wspólnie robimy kolejny krok w stronę odpowiedzialnego świata.

FSC® – z miłości do lasu

Las jest dla ludzi i zwierząt niezastąpionym ekosystemem. Jednak ze względu na to, że las jest cennym źródłem papieru, jego istnienie jest zagrożone. Forest Stewardship Council® (FSC®) to uznany na całym świecie system certyfikacji promujący odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi. FSC® angażuje się w odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi zgodnie z surowymi standardami środowiskowymi i społecznymi, co ma na celu zachowanie wszystkich ważnych funkcji lasów.
Tchibo wykorzystuje papier certyfikowany przez FSC® do produkcji wielu produktów papierniczych.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

79693

Adres dostawy:

 • Adres na rachunku
 • Inny adres dostawy
 • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.