Schließen

Naszyjnik z perłami

149,00 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2016-10-27 - 2016-11-01
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • 3 warianty noszenia: jako naszyjnik w kształcie Y, jako klasyczny dłuższy naszyjnik z perłami, jako naszyjnik z pereł z zawieszką. Uwodzicielskie bogactwo pereł. Elegancki naszyjnik z brązowych pereł hodowlanych okrągłym zapięciem i zdejmowaną zawieszką wysadzaną jedną perłą w kształcie kropli. Końce naszyjnika z zapięciem na karabińczyk i zawieszka mogą zostać wczepione w dowolnym miejscu na naszyjniku – różne warianty noszenia. Ø pereł ok. 5,5–6 mm. Ø perły w kształcie kropli ok. 7,5–8 mm. Długość łańcuszka ok. 70 cm. Srebro Sterling próby 925.
Ilość:

Naszyjnik z perłami

Uwodzicielskie bogactwo pereł. Elegancki naszyjnik z brązowych pereł hodowlanych okrągłym zapięciem i zdejmowaną zawieszką wysadzaną jedną perłą w kształcie kropli. Końce naszyjnika z zapięciem na karabińczyk i zawieszka mogą zostać wczepione w dowolnym miejscu na naszyjniku – różne warianty noszenia: jako naszyjnik w kształcie Y, jako klasyczny dłuższy naszyjnik z perłami, jako naszyjnik z pereł z zawieszką. Srebro Sterling próby 925.

Szczegóły

Wymiary:

Ø pereł ok. 5,5–6 mm. Ø perły w kształcie kropli ok. 7,5–8 mm. Długość łańcuszka ok. 70 cm.

Kolor:

biały.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

35345

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2016-10-27 - 2016-11-01
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.