Schließen
Narożnik ogrodowy
Wyprzedany

Narożnik ogrodowy

849,00 zł

699,00 zł

-17% - Oszczędzasz 150,00 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • W 100% wysokiej jakości drewno eukaliptusowe posiadające certyfikat FSC®
  • Odporne na działanie czynników atmosferycznych i wytrzymałe

Narożnik ogrodowy

Mebel, dzięki któremu wygodnie spędzisz czas z rodziną, odprężysz się z przyjaciółmi lub spędzisz po prostu przyjemny dzień w ogrodzie - wygodnie i luksusowo: narożnik ogrodowy wykonany ze 100% olejowanego wstępnie wysokiej jakości drewna eukaliptusowego posiadającego certyfikat FSC® jest odporny na działanie czynników atmosferycznych, wytrzymały i zapewnia wyjątkowy komfort siedzenia.

Dowolność kombinacji - wiele możliwości ustawienia na małych i dużych powierzchniach
Mebel ogrodowy posiada jedną poduszkę do siedzenia i dwie poduszki pod plecy i można go dowolnie łączyć z innymi elementami ogrodowego zestawu wypoczynkowego, dzięki czemu dla każdego ogrodu istnieje możliwość stworzenia indywidualnie dopasowanego zestawu.

Kolor:
Pokrycia czarne.
Meble naturalne.

Materiał:
100% wstępnie olejowane, wysokiej jakości drewno eukaliptusowe posiadające certyfikat FSC®.
Wypełnienie poduszek pianka poliuretanowa.
Okucia metal ocynkowany.
Pokrycia 100% poliester.

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. ok. 69 x 74 x 69 cm.
Wysokość siedzenia ok. 32 cm.

Wyposażenie:
Z materiałami montażowymi i instrukcją montażu.

Wskazówka:
Pokrycia są zdejmowane i nadają się do prania.

Drewno eukaliptusowe

Drewno eukaliptusowe jest cenione nie tylko ze względu na swoją piękną ciepłą barwę. Jest również wyjątkowo wytrzymałe i nawet po wielu latach nie traci pięknego wyglądu.

FSC® – z miłości do lasu

Las jest dla ludzi i zwierząt niezastąpionym ekosystemem. Jednak ze względu na to, że las jest cennym źródłem drewna, jego istnienie jest zagrożone. Forest Stewardship Council® (FSC®) to uznany na całym świecie system certyfikacji promujący odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi. FSC® angażuje się w odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi zgodnie z surowymi standardami środowiskowymi i społecznymi, co ma na celu zachowanie wszystkich ważnych funkcji lasów.
Tchibo wykorzystuje wyłącznie drewno certyfikowane przez FSC® m.in. do produkcji wszystkich mebli ogrodowych.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

68537

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.