Produkty
Produkty tydzień roku9 2014
Naklejki lustrzane, 12 sztuk

Naklejki lustrzane, 12 sztuk

Do dekoracji ścian, kafelków, mebli i drzwi. Wystarczy tylko zdjąć folię i przykleić: nadają się do przyklejenia do tapety i gładkich powierzchni. Trzymają się również na tapetach o chropowatej fakturze typu raufaza. Nie pozostawiają śladów po odklejeniu.


 
Zapisz się na Newsletter Tchibo!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Tchibo Warszawa Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Fabryczna 5 na podany przeze mnie adres e-mail Newslettera Tchibo, informującego o aktualnych ofertach Tchibo Warszawa Sp. z o. o. i innych spółek z grupy Tchibo, a także innego rodzaju informacji handlowej dotyczącej spółek z grupy Tchibo.
Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania i że wszelkie dane osobowe zostały przekazane przez mnie dobrowolnie.
Potwierdzam, że zostałem poinformowany o tym, iż w każdym czasie mogę zrezygnować z otrzymywania informacji handlowej Tchibo poprzez odpowiedni link znajdujący się na końcu Newslettera Tchibo. Potwierdzam, że zapoznałem się z informacjami dotyczącymi Polityki prywatności i plików cookie