Schließen
Mysz komputerowa Aston Martin DBS, sterowana sygnałem radiowym
Wyprzedany

Mysz komputerowa Aston Martin DBS, sterowana sygnałem radiowym

99,99 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Z efektem specjalnym: osobno włączane reflektory
  • Originalny wzór modelu Aston Martin DBS
  • Miniodbiornik USB
  • Szybka reakcja kursora dzięki odczytowi o wysokiej rozdzielczości: możliwość przełączania pomiędzy 1000, 1250 i 1750 dpi

Mysz komputerowa Aston Martin DBS, sterowana sygnałem radiowym

Aston Martin DBS, znany również jako samochód James'a Bond'a, gwarantuje przyjemną jazdę! Praca z tą myszą sterowaną sygnałem radiowym, która została wykonana na podstawie oryginalnego wzoru modelu Aston Martin DBS, jest prawie. równie przyjemna. Mysz nie potrzebuje przewodu, co dodatkowo podnosi komfort pracy przy komputerze. Miniodbiornik USB, przechowywany w dnie myszy, sprawia, że jest ona kompatybilna z komputerami i notebookami. Na obudowie znajdują się trzy przyciski i gumowane kółko do przewijania. Aby praca z myszą nie pozostawiała śladów na blacie, na spodzie umieszczono przezroczyste nóżki z tworzywa sztucznego.

Z efektem specjalnym
Wyjątkowy efekt dają oddzielnie włączane reflektory, świecące podczas ruchu myszy do przodu i do tyłu.

Plug & Play
Dzięki Plug & Play mysz jest natychmiast gotowa do pracy i nie wymaga instalacji

Automatyczne wyłączanie
Nieużywana, wyłącza się automatycznie, co przedłuża żywotność baterii.

Techniczne detale:
Szybka reakcja kursora dzięki odczytowi o wysokiej rozdzielczości: możliwość przełączania pomiędzy 1000, 1250 i 1750 dpi
Transmisja sygnału radiowego 2,4 GHz


Wymiary:
Dł. x szer. x wys. ok. 120 x 56 x 34 mm.

Wyposażenie:
W zestawie z baterią.

Wymagania systemowe:
Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 lub Mac OS.

Wskazówki:
Marka i logo Aston Martin oraz nazwa modelu „DBS“ należą do firmy Aston Martin Lagonda Limited i są przez nią licencjonowane i wykorzystywane. Wszelkie prawa zastrzeżone.


Aston Martin

Brytyjski producent samochodów sportowych o bogatych tradycjach, Aston Martin, od 1915 r. produkuje sensacyjne samochody wyścigowe. Status marki kultowej, firma o skrzydlatym logo zawdzięcza nie tylko wyścigom samochodowym, ale również udziałowi w wielu klasykach kina o tajnym agencie Jej Królewskiej Mości. Legendą stał się model DB5. DBS miał swoją premierę dokładnie 50 lat później. Typowy Gran Turismo posiada elementy swojego sławnego przodka i kosztuje ok. 250.000 Euro.

Jakość

Quality Reference:

3 Year Guarantee

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

66021

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.