Schließen

Mop z funkcją spryskiwania

99,99 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-08-02 - 2017-08-03
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Obracany w przegubie o 180° ; Wąska końcówka: idealna do czyszczenia trudno dostępnych miejsc ; Świetnie nadaje się do sprzątania pod szafkami; Optymalna wilgotność do czyszczenia laminatu i parkietu ; 2 zdejmowane nakładki z mikrowłókna do czyszczenia podłóg można prać: przyjazne dla środowiska i gruntowne czyszczenie posadzek przy użyciu niewielkiej ilości detergentu i wody ; Nakładki z zapięciami na rzep – łatwe do zdejmowania; Ze zintegrowanym zbiornikiem na wodę i detergent; Delikatna mgiełka po naciśnięciu przycisku w uchwycie; 2-częściowy kij – łatwy do złożenia ; Przebadany pod kątem zawartości substancji szkodliwych przez zewnętrzne, akredytowane instytucje
Ilość:

Mop z funkcją spryskiwania

Bardzo giętki: ten mop z 2-częściowym kijem można łatwo zmontować i w mgnieniu oka jest gotowy do pracy. Mop jest obracany w przegubie o 180° i ma wąską końcówkę, idealną do czyszczenia trudno dostępnych miejsc, na przykład do sprzątania pod szafkami. Jest wyposażony w zintegrowany zbiornik na wodę i detergent i za naciśnięciem przycisku na uchwycie rozprowadza delikatną mgiełkę, zapewniającą optymalne czyszczenie laminatu i parkietów.

Przyjazne dla środowiska, gruntowne czyszczenie

Nadające się do prania nakładki z mikrowłókna do czyszczenia podłóg umożliwiają gruntowne czyszczenie posadzek przy użyciu niewielkiej ilości detergentu i wody: kurz i zabrudzenia zostają optymalnie rozpuszczone i usunięte za pomocą delikatnych włókien nakładek. Nakładki są mocowane na rzep, dzięki czemu łatwo je zdjąć.

Kolor:
Kremowobiało-żółty

Materiał:
Tworzywo sztuczne i metal
Nakładki: 82% poliester, 18% poliamid (mikrowłókno)

Wymiary:
Długość ok. 130 cm
Powierzchnia czyszczenia ok. 31 x 14 cm

Pojemność:
Ok. 550 ml

Wyposażenie:
Z 2 dodatkowymi nakładkami

Wskazówki ostrzegawcze:
Przeznaczony do standardowych detergentów
Nie stosować z substancjami drażniącymi lub żrącymi

Wysokogatunkowe mikrowłókno

Optymalne czyszczenie: kurzy i zabrudzenia zostają rozpuszczone i usunięte za pomocą delikatnych włókien.

Pielęgnacja nakładek

Wybielanie

Nie stosować wybielaczy

Suszenie

Nie suszyć w suszarce ani w suszarce bębnowej

Prasowanie

Nie prasować

Pranie chemiczne

Nie prać na sucho

Pranie

Prać w programie normalnym w maksymalnej temperaturze 60°C

Wskazówki:
Nie stosować płynu do zmiękczania tkanin

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

79766

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-08-02 - 2017-08-03
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.