Schließen

Młynek do soli lub pieprzu

59,99 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-09-29 - 2017-10-05
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Z ceramicznymi żarnami: płynna regulacja stopnia zmielenia, twardsze niż stal, odporne na korozję
  • Żarna umieszczone są w górnej części – po postawieniu na stole nie pozostają okruchy soli lub pieprzu
Ilość:

Młynek do soli lub pieprzu

Dzięki stylowemu młynkowi z ceramicznymi żarnami z lakierowanego drewna brzozowego, jednym ruchem ręki poprawisz smak potraw. Można go stosować jako młynek do soli lub pieprzu. Mieli kryształki lub ziarna za pomocą swoich bezstopniowo regulowanych żaren tak, jak lubisz. Ponieważ żarna umieszczone są w górnej części – po postawieniu na stole nie pozostają okruchy soli lub pieprzu. Górna część młynka jest zdejmowana, aby bez problemu uzupełniać pojemnik przyprawami.

Młynek do soli lub pieprzu z wysokogatunkowego połączenia materiałów
Obudowa żaren jest wykonana z lakierowanego drewna brzozowego, pojemnik z wysokogatunkowego szkła, a pokrywa chroniąca aromat ze stali szlachetnej 18/10, co nadaje młynkowi wyjątkowego wyglądu. Szklany pojemnik można myć w zmywarce.


Kolor:
Czarny mat

Materiał:
Obudowa żaren z lakierowanego drewna brzozowego
Pojemnik ze szkła
Pokrywa chroniąca aromat ze stali szlachetnej 18/10

Wymiary:
Wysokość ok. 13 cm

Wyposażenie:
W zestawie z instrukcją użytkowania

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

63199

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-09-29 - 2017-10-05
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.