Produkty
Produkty tydzień roku25 2012
Miska do ubijania śmietany z pokrywką

Miska do ubijania śmietany z pokrywką

Wysokogatunkowe tworzywo sztuczne – odporne na deformacje i higieniczne. Z powierzchnią do trzymania i dzióbkiem. Półprzezroczysta pokrywka z otworem do wylewania po jednej i sitkiem po drugiej stronie. Nadaje się do mycia w zmywarce. Spód z antypoślizgowym pierścieniem z tworzywa sztucznego.

Ostatnio w ofercie: tydzień roku25/2012  Kuchnia z pomysłem

 
Zapisz się na Newsletter Tchibo!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Tchibo Warszawa Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Fabryczna 5 na podany przeze mnie adres e-mail Newslettera Tchibo, informującego o aktualnych ofertach Tchibo Warszawa Sp. z o. o. i innych spółek z grupy Tchibo, a także innego rodzaju informacji handlowej dotyczącej spółek z grupy Tchibo.
Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania i że wszelkie dane osobowe zostały przekazane przez mnie dobrowolnie.
Potwierdzam, że zostałem poinformowany o tym, iż w każdym czasie mogę zrezygnować z otrzymywania informacji handlowej Tchibo poprzez odpowiedni link znajdujący się na końcu Newslettera Tchibo. Potwierdzam, że zapoznałem się z informacjami dotyczącymi Polityki prywatności i plików cookie