Schließen
Miska do rozpuszczania produktów w kąpieli wodnej
Wyprzedany

Miska do rozpuszczania produktów w kąpieli wodnej

29,99 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Długi uchwyt i haczyk do zawieszenia na garnku
  • Z dzióbkiem po obu stronach
  • Dla osób prawo- i leworęcznych

Miska do rozpuszczania produktów w kąpieli wodnej

Niezawodna podczas przygotowywania ciast, ciasteczek i sosów. Najlepszy sposób na rozpuszczanie czekolady albo masła. Miska do rozpuszczania produktów w kąpieli wodnej wykona na ze stali nierdzewnej 18/10. Długi uchwyt i haczyk do zawieszenia na garnku. Z dzióbkiem po obu stronach. Dla osób prawo- i leworęcznych. Nadaje się do mycia w zmywarce.

Materiał:
Stal nierdzewna 18/10

Wymiary:
Ø góry ok. 13 cm
Wysokość ok. 6 cm
Długość uchwytu ok. 10,5 cm

Pojemność:
Ok. 400 ml

Stal nierdzewna 18/10

Specjalnie uszlachetniona, wytrzymała stal: nierdzewna, łatwa w pielęgnacji, odporna na deformacje i działanie wysokich temperatur.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

63100

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.