Schließen

Miseczki bambusowe, 2 sztuki

49,99 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-06-30 - 2017-07-04
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Lakierowane
Ilość:

Miseczki bambusowe, 2 sztuki

Wszechstronne zastosowanie
Te dwie bambusowe miseczki umożliwiają wiele stylowych dekoracji - na przykład przez wypełnienie muszelkami lub innymi ładnymi drobiazgami. Można w nich również podać orzeszki albo pieczywo. Zewnętrzna strona miseczek jest pokryta kolorowym lakierem, a wnętrze – przezroczystym lakierem ochronnym.

Kolor:
Szarobeżowy

Wymiary:
Ø każdej ok. 12 cm
Wysokość każdej ok. 6 cm

Wskazówki:
Przecierać wyłącznie wilgotną ściereczką. Nie napełniać płynami. Produkt nadaje się wyłącznie do suchych artykułów spożywczych (na przykład do orzeszków). Chroniący drewno lakier oraz szczelne opakowanie mogą sprawić, że po rozpakowaniu artykułu będzie wyczuwalny zapach, który po krótkim czasie zniknie

Bambus

Bambus jest szybko rosnącym surowcem, wyróżniającym się wyjątkowo pięknym rysunkiem słojów. Miski wykonane z włókien bambusa są naturalne, a lakierowanie z zewnątrz nadaje im wyjątkowo ponadczasowy wygląd.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

67120

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-06-30 - 2017-07-04
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.