Schließen

Minipompka dwudrożna

39,95 zł

35,99 zł

-9% - Oszczędzasz 3,96 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2016-12-15 - 2016-12-20
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Oszczędza czas i siłę: o podwójnym działaniu
  • 2 nakładki na wentyle: pasują na wszystkie standardowe rodzaje wentyli
  • Głowica pompki z analogowym wskaźnikiem ciśnienia do maksymalnie 8 barów
Ilość:

Minipompka dwudrożna

Wydajna i mocna
Ta poręczna minipompka dwudrożna oszczędza czas i siłę: o podwójnym działaniu. Teleskopowa: większa objętość skoku i wyższa częstotliwość pompowania dzięki dwudrożnemu systemowi pompowania. Głowica pompki z analogowym wskaźnikiem ciśnienia.

Mała i poręczna
W zestawie dwie nakładki na wentyle: pasują na wszystkie standardowe rodzaje wentyli. Dźwignia zaciskowa do zamocowania pompki na wentylu. Antypoślizgowy uchwyt. W zestawie uchwyt z klipsem do zamocowania na ramie standardowych rowerów z miejscem przeznaczonym na bidon.

Materiał:
Aluminium.

Wymiary:
Długość maks. 35 cm.
Uchwyt z klipsem do zamocowania na ramie standardowych rowerów z miejscem przeznaczonym na bidon – średnica ramy do 32 mm.

Ciężar:
Tylko ok. 170 g.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

56999

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2016-12-15 - 2016-12-20
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.