Schließen
Mikser stojący Philips
Wyprzedany

Mikser stojący Philips

549,00 zł

459,00 zł

-16% - Oszczędzasz 90,00 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Do 21000 obrotów/min., nadaje się również do przyrządzania smoothie
  • Kruszony lód w kilka sekund
  • Płynna regulacja prędkości

Mikser stojący Philips

Mikser stojący marki Philips to prawdziwy artysta, który wzbogaci każdą kuchnię: ubijanie na purée, miksowanie, krojenie – mocny silnik (ok. 900 W) i do 21000 obrotów na minutę pozwala przygotować owocowy chutney, gęste smoothie oraz kruszony lód – wszystko to w zaledwie kilka sekund.

Dobrze przemyślana technika
Odporny na uszkodzenia dzbanek z miarką o pojemności ok. 2 litrów. Jego wyjątkowy kształt pozwala na dogłębne zmiksowanie składników. Podświetlany wyświetlacz. Płynnie ustawiana prędkość za pomocą pokrętła.

6-ramienne ostrze ProBlend
6-ramienne ostrze ProBlend umożliwia skuteczne miksowanie i rozdrabnianie. Zdejmowane ostrza umieszczone są poza środkiem ciężkości, co umożliwia lepsze miksowanie i osiąganie bardziej równomiernych efektów. Ostrza i pojemnik nadają się do mycia w zmywarce.

Kolor:
Antracytowy metaliczny / stylizowany na tytanowy

Wymiary:
Wysokość ok. 38,5 cm
Długość przewodu ok. 1 m

Pojemność:
Ok. 2 l

Moc:
Ok. 900 W

Wyposażenie:
Szpatułka jako miarka

Jakość

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

71109

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.