Schließen
Męskie kapcie z polaru
Wyprzedany

Męskie kapcie z polaru

39,95 zł

29,95 zł

Oszczędzasz 10,00 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Wyjątkowo miękkie i lekkie.
  • Ciepło i ciężar ciała sprawiają, że pianka optymalnie dopasowuje się do konturów stopy.

Męskie kapcie z polaru

Miękko wyściełana podeszwa wewnętrzna – ciepło i ciężar ciała sprawiają, że pianka optymalnie dopasowuje się do konturów stopy. Podeszwa wewnętrzna z pianką wiskoelastyczną zapewnia równomierne rozłożenie ciężaru i nacisku. Wyjątkowo miękkie i lekkie. Antypoślizgowa profilowana podeszwa.

Szczegóły

Pianka wiskoelastyczna:

Wiskoelastyczna pianka zapewnia przyjemne i lekkie uczucie podczas chodzenia. Ten termoaktywny materiał dopasowuje się do kształtu stopy oferując idealne połączenie dopasowania i sprężystości. Pod wpływem ciężaru ciała pianka powoli dostosowuje się do konturów stopy, a kiedy ciężar ustąpi, powraca do swojego pierwotnego kształtu.

Materiał:

100% poliester, podeszwa środkowa - 60% poliester, 40% bawełna, podeszwa - TR.

Kolor:

brązowy.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

38008

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.