Schließen
Męski automatyczny zegarek na rękę
Wyprzedany

Męski automatyczny zegarek na rękę

529,00 zł

399,99 zł

-24% - Oszczędzasz 129,01 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Wyświetla datę i dzień tygodnia
  • Koperta ze stali nierdzewnej ze szklanym dnem
  • Odporne na zadrapania szkło mineralne
  • Skórzany pasek

Męski automatyczny zegarek na rękę

Interesujące wstawki! Automatyczny zegarek na rękę pozwala, dzięki szklanej wstawce w dnie, swobodnie zajrzeć do mechanizmu zegarka. Zegarek wyświetla datę i dzień tygodnia i wykazuje wodoodporność do 5 barów. Koperta, koronka i sprzączka wykonane są ze stali nierdzewnej, a szklana wstawka z odpornego na zadrapania szkła mineralnego.
Z automatycznym mechanizmem
Gotowy do pracy w każdej chwili: Męski zegarek na rękę o matowym połysku, dzięki automatycznemu mechanizmowi nie potrzebuje baterii.
Strukturowana tarcza z luminescencyjnymi wskazówkami
Tarcza automatycznego zegarka zadziwia swoją efektowną strukturą. Dzięki luminescencyjnym wskazówkom można odczytać czas nawet w ciemności.Kolor:
Tarcza srebrzysta.
Pasek czarny.

Materiał:
Koperta, koronka i sprzączka ze stali nierdzewnej.
Odporne na zadrapania szkło mineralne.
Skórzany pasek.

Wymiary:
Ø koperty ok. 41 mm.
Długość całkowita ok. 23 cm.
Szerokość paska ok. 20 mm.

Automatyczny mechanizm zegarka

Zegarek automatyczny jest zegarkiem mechanicznym, który nie potrzebuje baterii i samoczynnie nakręca się podczas noszenia. Ruchy ramienia są przenoszone na rotor, który powoli, stopniowo naciąga sprężynę. Zapas energii sprawia, że zegarek pracuje jeszcze wiele godzin, nawet jeśli nie jest noszony. Zaleca się dodatkowe regularne ręczne nakręcanie zegarka.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Informacja dotycząca jakości

Nasza galanteria skórzana wykonana jest z najwyższej jakości skóry naturalnej. Naturalna różnorodność faktury powierzchni sprawia, że każdy produkt skórzany jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

65517

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.