Schließen
Mata do pieczenia
Wyprzedany

Mata do pieczenia

39,99 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Nieprzywierający wierzch – antypoślizgowy spód
  • Zastępuje papier do pieczenia - nadaje się również do wykładania dna tortownicy
  • Giętka: zajmuje bardzo mało miejsca przy przechowywaniu

Mata do pieczenia

Nie ma konieczności posypywania mąką ani natłuszczania
Silikon podczas pieczenia jest niepokonany! Mata do pieczenia zastępuje papier do pieczenia, można jej używać np. do pieczenia ciastek, pizzy lub bagietek – nadaje się również do wykładania dna tortownic. Nieprzywierający wierzch – antypoślizgowy spód. Idealna jako podkładka przy rozwałkowywaniu ciasta: powierzchnia robocza pozostaje czysta, nie trzeba jej posypywać mąką ani natłuszczać.

Giętki i nieskomplikowany
Silikon jest cudownie giętki i nie zajmuje dużo miejsca podczas przechowywania. Do tego ten innowacyjny materiał odporny jest na działanie temperatur od –30 do +230°C i nadaje się do mycia w zmywarce. Z podziałką w cm, wytłoczoną Ø i ilością kawałków tortu. Nadaje się do docięcia.

Kolor:
Żółty.

Materiał:
Silikon.

Wymiary:
Ok. 62 x 42 cm.
Wymiary do indywidualnego docięcia do średnic: 12,5 cm, 15 cm, 17,5 cm, 20 cm, 22,5 cm, 25 cm, 27,5 cm, 30 cm, 32,5 cm, 35 cm.

Wskazówka:
Nie kłaść bezpośrednio na dno piekarnika.

Silikon

Każdy produkt z naszej silikonowej serii spełnia najwyższe wymogi jakościowe i gwarantuje beztroską zabawę podczas pieczenia.

Odporny na działanie temperatur (od -30 do +220°C)
Elastyczny: łatwe wyjmowanie zawartości
Niezmieniający zapachu i smaku żywności
Odporny na działanie kwasów owocowych
Nadaje się do mycia w zmywarce

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

57423

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.