Schließen

Mata do pieczenia

29,99 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-09-28 - 2017-10-04
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Giętka: zajmuje bardzo mało miejsca przy przechowywaniu
  • Idealna jako podkładka przy rozwałkowywaniu ciasta: powierzchnia robocza pozostaje czysta
  • Zastępuje papier do pieczenia – nadaje się również do wykładania dna tortownicy
Ilość:

Mata do pieczenia

Mata do pieczenia posiada nieprzywierający wierzch – antypoślizgowy spód. Giętka: zajmuje bardzo mało miejsca przy przechowywaniu. Idealna jako podkładka przy rozwałkowywaniu ciasta: powierzchnia robocza pozostaje czysta, nie trzeba jej posypywać mąką ani natłuszczać.

Zastępuje papier do pieczenia
Silikonowa mata do pieczenia zastępuje papier do pieczenia, można jej używać np. do pieczenia pizzy, bagietek, ciastek – nadaje się również do wykładania dna tortownicy. Z podziałką w cm, wytłoczoną Ø i ilością kawałków tortu.

Do indywidualnego docięcia
Mata do pieczenia nadaje się do indywidualnego docięcia. Odporna na działanie temperatur od –40 bis +230°C. Nadaje się do mycia w zmywarce.

Kolor:
Czerwony.

Wymiary:
Ok. 62 x 42 cm.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

54406

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-09-28 - 2017-10-04
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.