Schließen
Mata do pieczenia gwiazdek cynamonowych
Wyprzedany

Mata do pieczenia gwiazdek cynamonowych

39,99 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Łatwy i szybki wypiek idealnych gwiazdek cynamonowych
  • Zestaw 2-częściowy: silikonowa mata do pieczenia oraz silikonowa mata z szablonem do delikatnego nakładania np. lukru lub masy bezowej
  • Elastyczna: wypieki łatwo się wyjmuje
  • Z propozycją przepisu

Mata do pieczenia gwiazdek cynamonowych

Łatwy i szybki wypiek gwiazdek cynamonowych
Gwiazdki cynamonowe należą do klasyków wśród wypieków na adwentowym talerzu z łakociami. Ta mata do pieczenia pozwala na łatwy i szybki wypiek idealnych gwiazdek cynamonowych. Jak to zrobić? Najpierw wypełnij matę do pieczenia surowym ciastem na gwiazdki cynamonowe, połóż na niej matę z szablonem, delikatnie nałóż lukier lub masę bezową, zdejmij matę i upiecz 24 pyszne ciasteczka.

2-częściowa mata do pieczenia gwiazdek cynamonowych
Ten zestaw zawiera matę do pieczenia i matę z szablonem do delikatnego nakładania lukru lub masy bezowej. Maty z silikonu są elastyczne: wypieki łatwo się wyjmuje. Wysokogatunkowy materiał można myć w zmywarce, jest odporny na wysokie temperatury do 230°C. W załączeniu pyszna propozycja przepisu.

Kolor:
Złoty

Wymiary:
Ok. 21 x 31 cm

Wyposażenie:
Z propozycją przepisu

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

73103

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.